Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie

DSC Afdeling Gymnastiek is net als 900 andere gymverenigingen aangesloten bij de KNGU. De sportbond voor gymnastiek.

Via deze organisatie blijven wij op de hoogte van het laatste nieuws op gymgebied, kunnen wij terecht met vragen op allerlei gebied. De KNGU verzorgt turnwedstrijden zowel regionaal als landelijk en van recreatiefniveau tot aan het hoogst bereikbare in Nedeland. Daarnaast maken wij gebruik van het administratiesysteem van de KNGU.

De KNGU zet zich in voor kwaliteitsvolle en innovatieve dienstverlening naar clubs, sporters, ouders, fans en alle andere betrokkenen binnen de gymsport. Het sturende orgaan binnen de organisatie is het bondsbestuur, waarbij de bondsraad een toezichthoudende rol heeft.

Wilt u meer weten over de KNGU kijk dan eens op de website: www.dutchgymnastics.nl